Ocean Spokojny

Nasza filozofia

Centrum Floatingu Ocean Spokojny to strefa ciszy i oaza spokoju. Miejsce, gdzie możesz odpocząć, zregenrować siły i szybko pozbyć się stresu

Już od chwili wejścia do naszego Centrum Floatingu, zanurzasz się w stan relaksu. Stonowane, minimalistyczne wnętrze – w skandynawskiej kompozycji szarości, bieli i ocieplających akcentów z jasnego drewna z plamami ciemnej zieleni roślin – już od progu Cię wycisza.

Nie znajdziesz u nas kolorowych magazynów ani plakatów na ścianach. Odpoczniesz od tysięcy – często niepotrzebnych - informacji obrazkowych, które zaśmiecają Twoje oczy.

Z niewielkich głośników sączy się wyciszający, hipnotyczny szum oceanu. Dyskretna obsługa z uśmiechem wskazuje drogę do kapsuły, która stanowi jedyną plamę koloru w przytulnym zaciszu jednoosobowego gabinetu. Wszystko podporządkowane jednemu celowi: aby w intymnej, komfortowej atmosferze zanurzyć się w stan najgłębszego relaksu.

nasza_filozofia.jpg

A po seansie floatingu, kiedy wyciszony, z błogim uśmiechem na ustach będziesz opuszczać Ocean Spokojny, nie musisz od razu wskakiwać z powrotem na pędzącą karuzelę życia. Nasze Centrum Floatingu mieści się na terenie osiedla Marina Mokotów, dzieki czemu nasi goście nie tylko czują się u nas intymnie, lecz także – jeśli mają ochotę - mogą udać się na spacer wokół jeziorka, by spokojnie, bez pośpiechu powrócić do rzeczywistości.

Nasze Centrum Floatingu

Zapraszamy do rezerwacji seansu w kapsule odpływowej: online lub bezpośrednio w naszym ośrodku.

rezerwuj_button.pngGodziny otwarcia
Pon-Pt 9-21
Sob 10-15

Mapa dojazdu

Marina Mokotów, Warszawa, ul. Szyprów 1

+48 660 22 88 22
marina@oceanspokojny.com.pl