Ocean Spokojny

Kup kapsułę

 

Na świecie jest kilku producentów kapsuł. Po przetestowaniu większości dostępnych modeli wybraliśmy najdoskonalszą technologicznie, designersko i najkorzystniejszą cenowo kapsułę i-sopod. Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę jej brytyjskiego producenta. Napisz, aby otrzymać aktualny cennik.

 

i-sopod. RELAKS W CZYSTEJ POSTACI

Dane techniczne:

Długość: 2580mm

Szerokość: 1650mm

Wysokość: 1300mm

Masa: 1350kg (kapsuła wypełniona wodą i solą)

Moc grzania: 2000W

Zasilanie: 230V

 

Energooszczędność

Podwójna powłoka z warstwą powietrza pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną skorupą stanowi znakomitą izolację zapobiegającą utracie ciepła. Trzy główne elementy - właz, podstawa i część górna – są w pełni hermetyczne, gwarantując izolację dźwiękową i termiczną – co znacznie obniża koszty użytkowania.

Magia światła

Po włączeniu wewnętrznego oświetlenia,pod wodą rozświetlają się kusząco błękitne światła. Kolejne dwukrotne naciśnięcie przycisku powoduje rozpoczęcie sterowanego komputerem niezwykłego, świetlnego spektaklu: miliony barwnych nastrojów powoli przepływają przez wnętrze kapsuły. Kiedy właz jest otwarty potencjalnych nowych klientów zapraszają do środka hipnotyczne efekty świetlne. Zastosowaliśmy najnowszą technologię LED  - jako najoszczędniejszą i najbardziej niezawodną. Żywotność lamp oceniana na 80,000 godzin oznacza, że  nie trzeba ich wymieniać przez co najmniej 20 lat!

Pełna paleta kolorów

Każdy i-sopod jest ręcznie wykańczany wg konkretnej specyfikacji Klienta, w wybranym kodzie kolorystycznym.

Komfort

Wewnętrzna przestrzeń kapsuły i-sopod jest o połowę większa, niż w większości oferowanych na rynku kapsuł. Zapewnia to o wiele wyższy komfort podczas seansu.  Urządzenie jest w pełni wentylowane, a specjalna konstrukcja umożliwia w trakcie korzystania z kapsuły pozostawienie częściowo uchylonego włazu. 

Perfekcyjna filtracja

Wysoka moc pompy oraz zastosowanie najnowocześniejszego systemu filtrującego zapewniają filtrację nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń - na poziomie 1 mikrona, czyli 100 razy mniejszych niż ludzki włos. Kapsuły konkurencji gwarantują filtrację na poziomie 30 mikronów.

Pełne programowanie

Każdy i-sopod jest wyposażony w elektroniczny panel sterujący, który umożliwia zaprogramowanie różnych funkcji pod kątem indywidualnych potrzeb. Długość seansu, timing podkładu dźwiękowego, sekwencja filtracji i dezynfekcji – programowane są za pomocą dotykowego panelu montowanego w okolicach recepcji.

Unikalna konstrukcja

I-sopod zawiera unikalne rozwiązania konstrukcyjne takie jak moduł ogrzewający roztwór solny umieszczony poza kapsułą – co eliminuje pole magnetyczne powstające w konstrukcjach ze zintegrowanymi grzałkami. Zgodnie z odczuciami naszych Klientów, podnosi to znacząco jakość seansu w kapsule. 

Wszystko czego potrzebujesz

Projekt i konstrukcja naszych kapsuł są zgodne z najnowszymi normami CE. Zapewniamy instalację kapsuł oraz pełną obsługę serwisową. Każdy zestaw zawiera instrukcję obsługi, komplet środków chemicznych do dezynfekcji wody, sól Epsom, zatyczki do uszu, miernik gęstości wody, fotometr, a nawet kopię “Księgi Floatingu”.

 
 

 

i-sopod – perfekcyjna konstrukcja, pewna inwestycja!

 

Nasze Centrum Floatingu

Zapraszamy do rezerwacji seansu w kapsule odpływowej: online lub bezpośrednio w naszym ośrodku.

rezerwuj_button.pngGodziny otwarcia
Pon-Pt 9-21
Sob 10-15

Mapa dojazdu

Marina Mokotów, Warszawa, ul. Szyprów 1

+48 660 22 88 22
marina@oceanspokojny.com.pl